Пн-СБ 9:00-19:00
 Захист від угону

Захист від угону

Захист від угону - поняття широке.

Багато людей під захистом від угону розуміють звичайну установку автосигналізації. Але насправді це негаразд. Захист автомобіля від угону – це складний процес. І все ж таки як захистити машину від угону?

Існують механічні та електронні способи захисту від угону. Механічні – замки капота, замки коробки передач, блокатори дверей, блокатор рульового колеса і т. д. Електронні – автосигналізація, іммобілайзери, супутникові протиугінні системи. Але для того, щоб вийшов нестандартний захист від угону, потрібно комбінувати деякі з цих систем. Захищаючи автомобілі у нашому центрі, ми ретельно підбираємо систему під певний автомобіль. Наші фахівці радо допоможуть підібрати систему захисту для Вашого автомобіля.

І все-таки варто розібратися, що ж є кожна з охоронних систем.

Двостороння сигналізація – це система, яка сповіщає власника на брелок або мобільний пристрій, а також має ряд корисних функцій для комфортного користування автомобілем.

Одностороння сигналізація – це система, яка не повідомляє власника про стан автомобіля. Все що вона може – це відкрити/закрити центральний замок, контролювати периметр, заблокувати двигун та включити тривожні сигнали (звукові та світлові).

Іммобілайзер – це система, яка не повідомляє власника про стан автомобіля, не має охорони периметра. Все що вона може – не дати авто поїхати своїм ходом.

Супутникова протиугінна система – система, принцип роботи якої заснований на передачі про стан автомобіля в диспетчерський центр засобами GSM та GPS.